Zastanawiasz się co zrobić, kiedy nic nie chce rosnąć, zbiory są niezadowalające? Rozwiązaniem Twoich problemów jest Dolomit. Jego stosowanie jest wskazane dla zapewnienia prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin.

Dlaczego warto stosować Dolomit?

Dolomit jest wapnem pochodzenia naturalnego, pozyskiwanym z mielenia skał wapniowo-magnezowych. Nawóz ten jest produktem łagodnie działającym i łatwo przyswajalnym przez rośliny. Doskonale nadaje się do upraw ekologicznych, nie wnosi do ogrodów chemii i jest bezpieczny dla środowiska. Na dodatek można go stosować cały rok. Efektem stosowania Dolomitu są zdrowe i imponujące zbiory.

Gdzie stosować Dolomit?

Nasz nawóz jest bardzo uniwersalny. Zastosujesz go w uprawach warzyw, roślin sadowniczych i ozdobnych. Sprawdzi się szczególnie na glebach kwaśnych, a dodatkowo zlikwiduje nawet mech z trawnika.

Jak możesz go stosować?

Dolomit jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy rozsypać go na ziemi, a następnie wszystko razem przekopać. Nie da się prościej zadbać o Twoje zbiory.

Zamów już teraz Dolomit do swojego ogrodu

Nie zwlekaj i spraw by Twój ogród stał się jeszcze piękniejszy. Zadzwoń pod 41 375 43 60 lub napisz pod info@firmaflora.pl a pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojego ogrodu.

Kliknij TUTAJ i poznaj także inne produkty z naszej szerokiej oferty.