Sprawdź co się u nas dzieje

Flora wprowadza na rynek popularny nawóz Dolomit. Dowiedz się, dlaczego powinieneś go stosować

Flora wprowadza na rynek popularny nawóz Dolomit. Dowiedz się, dlaczego powinieneś go stosować

Zastanawiasz się co zrobić, kiedy nic nie chce rosnąć, zbiory są niezadowalające? Rozwiązaniem Twoich problemów jest Dolomit. Jego stosowanie jest wskazane dla zapewnienia prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin.

Dlaczego warto stosować Dolomit?

Dolomit jest wapnem pochodzenia naturalnego, pozyskiwanym z mielenia skał wapniowo-magnezowych. Nawóz ten jest produktem łagodnie działającym i łatwo przyswajalnym przez rośliny. Doskonale nadaje się do upraw ekologicznych, nie wnosi do ogrodów chemii i jest bezpieczny dla środowiska. Na dodatek można go stosować cały rok. Efektem stosowania Dolomitu są zdrowe i imponujące zbiory.

Gdzie stosować Dolomit?

Nasz nawóz jest bardzo uniwersalny. Zastosujesz go w uprawach warzyw, roślin sadowniczych i ozdobnych. Sprawdzi się szczególnie na glebach kwaśnych, a dodatkowo zlikwiduje nawet mech z trawnika.

Jak możesz go stosować?

Dolomit jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy rozsypać go na ziemi, a następnie wszystko razem przekopać. Nie da się prościej zadbać o Twoje zbiory.

Zamów już teraz Dolomit do swojego ogrodu

Nie zwlekaj i spraw by Twój ogród stał się jeszcze piękniejszy. Zadzwoń pod 41 375 43 60 lub napisz pod info@firmaflora.pl a pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojego ogrodu.

Kliknij TUTAJ i poznaj także inne produkty z naszej szerokiej oferty.

Grys i Kamień Ozdobny w nowych opakowaniach. Sprawdź do czego przyda się w Twoim ogrodzie

Grys i Kamień Ozdobny w nowych opakowaniach. Sprawdź do czego przyda się w Twoim ogrodzie

Czy próbowałeś kiedyś stosować grys i kamienie ozdobne Flory w swoim ogrodzie? Jeśli tak, to dobrze wiesz, jak doskonale komponują się z zielenią i wielobarwną roślinnością. Dodają elegancji i sprawdzają się jednakowo w ogrodach nowoczesnych, jak i tradycyjnych oraz mniej formalnych.
Jeśli jeszcze nie próbowałeś ozdabiać swojego ogrodu grysem i kamieniami, jest ku temu doskonała okazja. Firma Flora wprowadza na rynek nowe opakowania tych doskonałych produktów ozdobnych o wadze 20 kg. Postaraliśmy się, abyś na naszych nowych workach mógł zobaczyć to doskonałe połączenie produktów z zielenią ogrodu. Teraz dowiedz się co drzemie w naszych nowych foliach i dowiedz się, w jaki sposób możesz to wykorzystać.

Grys Biała Marianna

Idealna harmonia to podstawa piękna każdego ogrodu. By ją zapewnić u Ciebie i stworzyć piękną kompozycję zastosuj Grys Biała Marianna. Ten produkt powstał z naturalnego kamienia. To rozdrobniony marmur dolomityczny w białym kolorze. Z pewnością przyciągnie wzrok każdego odwiedzającego Twój ogród swoimi atrakcyjnymi przebarwieniami.
Poza walorami estetycznymi grys ten jest bardzo praktyczny i możesz wykorzystać go na setki sposobów. Dzięki swojej strukturze pozwoli Ci stworzyć trwałe i gustowne ścieżki. Możesz wysypywać go na podjazdach, alejkach, opaskach budynków. Grysy dekoracyjne stosowane w ogrodach i parkach są doskonałym uzupełnieniem wielu aranżacji. Możliwości są praktycznie nieograniczone.
Możesz go nabyć aż w trzech, różniących się rozmiarem frakcjach: 1-4, 4-10,10-16 mm. Dzięki temu będziesz mógł go idealne dopasować do potrzeb lub tworzyć zróżnicowane kompozycje.
W ofercie Flory znajdziesz tylko najlepsze i najbardziej popularne grysy ozdobne. Możesz je połączyć z innymi kamieniami ozdobnymi dostępnymi w naszej aktualnej ofercie.

Kamień ozdobny

Kamienie dostępne w Firmie Flora powstały w warunkach naturalnych i oprócz doskonałych walorów estetycznych są bardzo trwałe. Jak wiadomo, natura jest najlepszym malarzem i nasze kamienie dzięki różnorodnej kolorystyce oraz strukturze stworzą w Twoim ogrodzie zapierające oddech aranżacje.
Kruszywa te mają szerokie zastosowanie i sprawdzą się w każdym stylu ogrodu. Wykorzystasz je do obsypywania roślin i ścieżek ogrodowych, a to dopiero początek. Twoja pomysłowość i kreatywność to kolejne tysiące zastosowań.
Kamienie ozdobne kupisz w naszych nowych, eksponujących ich urodę workach 20 kg oraz luzem.

Zamów już teraz i spraw by Twój ogród stał się jeszcze piękniejszy. Zadzwoń pod 41 375 43 60 lub napisz pod info@firmaflora.pl a pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojego ogrodu.

Kliknij TUTAJ i poznaj także inne produkty z naszej szerokiej oferty.

Ziemia Uniwersalna firmy Flora ma nowe opakowanie. Zobacz co się zmieniło.

Ziemia Uniwersalna firmy Flora ma nowe opakowanie. Zobacz co się zmieniło.

Wiemy, jak wiele wysiłków wkładasz w pracę nad Twoim ogrodem i robimy wszystko, aby stale zmieniał się na lepsze i był piękniejszy. Właśnie dlatego, nasi specjaliści stale optymalizują produkty Flory, tak aby jeszcze skuteczniej wspierały Twoje wysiłki. Teraz nadszedł czas na kolejne zmiany. Wprowadzamy na rynek nowe opakowanie lubianego i polecanego przez klientów produktu firmy Flora — Ziemi Uniwersalnej.

Jak zapewne wiesz, nasi Klienci są dla nas najważniejsi i zawsze wychodzimy naprzeciw ich upodobaniom oraz oczekiwaniom. Stąd nowa szata graficzna produktów Flory to nie tylko uatrakcyjnienie wizualne naszego asortymentu. Zadbaliśmy o to, aby opakowania były jeszcze bardziej czytelne oraz zawierały wszystkie najważniejsze informacje o produktach, ich przeznaczeniu oraz sposobie użycia.

Nie musisz się martwić. Flora Ziemia Uniwersalna to nadal produkt najwyższej jakości. Ceniona przez Ciebie receptura jest niezmiennie najlepsza. Ponadto zachowaliśmy pewną ciągłość elementu stokrotki, nawiązującego do poprzednich opakowań. Produkty z nową grafiką będą wprowadzane na rynek stopniowo w ciągu paru miesięcy. Do klientów będą trafiały zarówno nowe, jak i dotychczasowe opakowania, aż do wyczerpania zapasów tych ostatnich.

Pamiętamy, że Twoje wymagania wobec produktów dla Twojego ogrodu są bardzo wysokie. Firma Flora stale ponosi poprzeczkę wyżej. Właśnie dlatego nasza oferta jest atrakcyjna i dostosowana to potrzeb najlepszych ogrodników — Ciebie!

Zadzwoń do nas już teraz 41 375 43 60 lub napisz pod info@firmaflora.pl i zamów Ziemię Uniwersalną dla Twojego ogrodu.

Kliknij TUTAJ i poznaj także inne produkty z naszej szerokiej oferty.