Czy próbowałeś kiedyś stosować grys i kamienie ozdobne Flory w swoim ogrodzie? Jeśli tak, to dobrze wiesz, jak doskonale komponują się z zielenią i wielobarwną roślinnością. Dodają elegancji i sprawdzają się jednakowo w ogrodach nowoczesnych, jak i tradycyjnych oraz mniej formalnych.
Jeśli jeszcze nie próbowałeś ozdabiać swojego ogrodu grysem i kamieniami, jest ku temu doskonała okazja. Firma Flora wprowadza na rynek nowe opakowania tych doskonałych produktów ozdobnych o wadze 20 kg. Postaraliśmy się, abyś na naszych nowych workach mógł zobaczyć to doskonałe połączenie produktów z zielenią ogrodu. Teraz dowiedz się co drzemie w naszych nowych foliach i dowiedz się, w jaki sposób możesz to wykorzystać.

Grys Biała Marianna

Idealna harmonia to podstawa piękna każdego ogrodu. By ją zapewnić u Ciebie i stworzyć piękną kompozycję zastosuj Grys Biała Marianna. Ten produkt powstał z naturalnego kamienia. To rozdrobniony marmur dolomityczny w białym kolorze. Z pewnością przyciągnie wzrok każdego odwiedzającego Twój ogród swoimi atrakcyjnymi przebarwieniami.
Poza walorami estetycznymi grys ten jest bardzo praktyczny i możesz wykorzystać go na setki sposobów. Dzięki swojej strukturze pozwoli Ci stworzyć trwałe i gustowne ścieżki. Możesz wysypywać go na podjazdach, alejkach, opaskach budynków. Grysy dekoracyjne stosowane w ogrodach i parkach są doskonałym uzupełnieniem wielu aranżacji. Możliwości są praktycznie nieograniczone.
Możesz go nabyć aż w trzech, różniących się rozmiarem frakcjach: 1-4, 4-10,10-16 mm. Dzięki temu będziesz mógł go idealne dopasować do potrzeb lub tworzyć zróżnicowane kompozycje.
W ofercie Flory znajdziesz tylko najlepsze i najbardziej popularne grysy ozdobne. Możesz je połączyć z innymi kamieniami ozdobnymi dostępnymi w naszej aktualnej ofercie.

Kamień ozdobny

Kamienie dostępne w Firmie Flora powstały w warunkach naturalnych i oprócz doskonałych walorów estetycznych są bardzo trwałe. Jak wiadomo, natura jest najlepszym malarzem i nasze kamienie dzięki różnorodnej kolorystyce oraz strukturze stworzą w Twoim ogrodzie zapierające oddech aranżacje.
Kruszywa te mają szerokie zastosowanie i sprawdzą się w każdym stylu ogrodu. Wykorzystasz je do obsypywania roślin i ścieżek ogrodowych, a to dopiero początek. Twoja pomysłowość i kreatywność to kolejne tysiące zastosowań.
Kamienie ozdobne kupisz w naszych nowych, eksponujących ich urodę workach 20 kg oraz luzem.

Zamów już teraz i spraw by Twój ogród stał się jeszcze piękniejszy. Zadzwoń pod 41 375 43 60 lub napisz pod info@firmaflora.pl a pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojego ogrodu.

Kliknij TUTAJ i poznaj także inne produkty z naszej szerokiej oferty.