Wiemy, jak wiele wysiłków wkładasz w pracę nad Twoim ogrodem i robimy wszystko, aby stale zmieniał się na lepsze i był piękniejszy. Właśnie dlatego, nasi specjaliści stale optymalizują produkty Flory, tak aby jeszcze skuteczniej wspierały Twoje wysiłki. Teraz nadszedł czas na kolejne zmiany. Wprowadzamy na rynek nowe opakowanie lubianego i polecanego przez klientów produktu firmy Flora — Ziemi Uniwersalnej.

Jak zapewne wiesz, nasi Klienci są dla nas najważniejsi i zawsze wychodzimy naprzeciw ich upodobaniom oraz oczekiwaniom. Stąd nowa szata graficzna produktów Flory to nie tylko uatrakcyjnienie wizualne naszego asortymentu. Zadbaliśmy o to, aby opakowania były jeszcze bardziej czytelne oraz zawierały wszystkie najważniejsze informacje o produktach, ich przeznaczeniu oraz sposobie użycia.

Nie musisz się martwić. Flora Ziemia Uniwersalna to nadal produkt najwyższej jakości. Ceniona przez Ciebie receptura jest niezmiennie najlepsza. Ponadto zachowaliśmy pewną ciągłość elementu stokrotki, nawiązującego do poprzednich opakowań. Produkty z nową grafiką będą wprowadzane na rynek stopniowo w ciągu paru miesięcy. Do klientów będą trafiały zarówno nowe, jak i dotychczasowe opakowania, aż do wyczerpania zapasów tych ostatnich.

Pamiętamy, że Twoje wymagania wobec produktów dla Twojego ogrodu są bardzo wysokie. Firma Flora stale ponosi poprzeczkę wyżej. Właśnie dlatego nasza oferta jest atrakcyjna i dostosowana to potrzeb najlepszych ogrodników — Ciebie!

Zadzwoń do nas już teraz 41 375 43 60 lub napisz pod info@firmaflora.pl i zamów Ziemię Uniwersalną dla Twojego ogrodu.

Kliknij TUTAJ i poznaj także inne produkty z naszej szerokiej oferty.